BMW F 800 Cup

BMW F 800 Cup

Archiwum

Goście BMW na torze w sezonie 2007

I eliminacja BMW F 800 Cup, 12-13.05.2007

W wyścigu startowało dwóch Vip-ów, którzy nie liczą się w klasyfikacji generalnej i jechali poza konkursem. Jednym z nich był wspomniany wcześniej kilka razy Tomek Serafin, redaktor naczelny Fast Bike'a. Drugim Krzysztof Howil, niezwykle zasłużony i nadal aktywny zawodnik, senior sportu motocyklowego w Polsce, który szczególnie w niedzielę włączył się do walki i zajął 7 miejsce. Zawodom przyglądał się również zaproszony przez organizatora słynny polski hokeista Mariusz Czerkawski.


II eliminacja BMW F 800 Cup, 2-3.06.2007

W treningach wystartował jako VIP Maciej Galant, dyrektor sprzedaży w BMW Polska, który miał okazję pierwszy raz rywalizować na torze. Jednak po rekonesansie uznał, że nie wystartuje we właściwych wyścigach. W sobotę na motocyklach VIP-owskich ścigali się: Ireneusz Sikora, właściciel dealerstwa BMW Sikora w Bielsku-Białej, Aleksy Dubelski, doświadczony zawodnik w wyścigach długodystansowych, Milos Cihak, czeski zawodnik, który niedawno ustanowił rekord toru w Brnie (IV miejsce Alpe Adria CUP, II miejsce w Panonia Ring, w sezonie 2007 wystartował wspólnie z Irkiem Sikorą i Alekiem Dubelskim w wyścigu Le Mans). Ich obecność podsycała atmosferę, jednak wyniki nie liczą się w klasyfikacji generalnej, ponieważ jadą poza konkursem.


III eliminacja BMW F 800 Cup, 11-12.08.2007

W treningach wystartował jako VIP Grzegorz Chochół, doświadczony uczestnik wyścigów w klasie supermoto, który miał okazję pierwszy raz rywalizować na torze na BMW F800. W 2. biegu wyścigu awaria układu chłodzącego w motocyklu uniemożliwiła mu niestety dokończenie wyścigu. Jego obecność wśród startujących w pucharze podsycała atmosferę, jednak wyniki nie liczą się w klasyfikacji generalnej.

IV eliminacja BMW F 800 Cup, 8-9.09.2007

W sobotnim wyścigu wystartował jako VIP Piotr Kaczor ścigający się w klasie SuperSport na Yamaha R6, który miał okazję pierwszy raz rywalizować na torze w Pucharze BMW F800. Mimo to zajął 9. miejsce na 13 startujących. W 2. biegu wyścigu wystartował Krzysztof Howil, zasłużony i nadal aktywny zawodnik, senior sportu motocyklowego w Polsce, jednak nie ukończył wyścigu. Obecność VIP-ów wśród startujących w pucharze podsycała atmosferę, jednak ich wyniki nie liczą się w klasyfikacji generalnej.


Eliminacje 2008

I runda pucharu

Galeria 2008

Obejrzyj zdjęcia z BMW F 800 jPALIO Cup 2008.

galeria »

Kontakt - dane historyczne z 2008 roku

Zapisy oraz pytania: torn@torn.com.pl

Nota Prawna

BMW docenia Twoje zainteresowanie swoimi produktami i serwisem internetowym.
Nota prawna określa warunki i zastrzeżenia dotyczące użytkowania serwisu internetowego i odnosi się do wszystkich jego użytkowników. Korzystanie w jakikolwiek sposób z serwisu oznacza akceptację niniejszych warunków.

Ochrona danych / Oświadczenie o prywatności
BMW może poprosić Cię podczas Twojej wizyty w serwisie o przekazanie informacji osobistych. Przekazanie ich jest zawsze dobrowolne.
BMW nie wykorzysta Twoich danych zebranych za pośrednictwem serwisu internetowego w żaden inny sposób niż do polepszenia obsługi klienta oraz wysyłki informacji o produktach BMW lub specjalnych ofertach. Dla tych celów Twoje dane mogą być przechowywane, przetwarzane oraz, gdy zajdzie potrzeba, przekazywane innych podmiotom wchodzącym w skład grupy BMW oraz Dealerom BMW. BMW deklaruje, że wszelkie informacje będą traktowane jako ściśle poufne, zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym ochrony danych oraz że nie zamierza sprzedawać, wynajmować ani przekazywać informacji o Tobie osobom trzecim.

Prawa autorskie
Copyright BMW AG, Monachium, Niemcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w serwisie BMW są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną BMW. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody BMW są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe serwisu BMW są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Znaki zastrzeżone
Jeśli nie stwierdzono inaczej, wszystkie znaki wykorzystane w serwisie BMW są zastrzeżone przez BMW, a w szczególności znaki marek, nazwy poszczególnych modeli, ich logotypy oraz inne znaki graficzne.

Gwarancje i odpowiedzialność
Informacje zaprezentowane w serwisie BMW są dostarczone w zastanej przez Ciebie formie, bez żadnych gwarancji, wyrażonych jednoznacznie bądź implikowanych. BMW dołożyło wszelkich starań, by materiał zawarty w serwisie był aktualny i kompletny, jednak może on zawierać błędy i niedokładności. Z uwagi na powierzenie utrzymania serwisu podmiotom trzecim, BMW nie jest ponosi odpowiedzialności za zawartość serwisu internetowego oraz publikowane w nim treści. W żadnym przypadku BMW nie bierze odpowiedzialności za jakiejkolwiek bezpośrednie i pośrednie straty wynikające z korzystania z serwisu, a także nie odpowiada za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, które mogą zainfekować Twój sprzęt podczas korzystania z serwisu, a w szczególności w związku z pobieraniem z niej jakichkolwiek materiałów, plików, materiałów tekstowych, zdjęciowych, graficznych, dźwiękowych i filmowych.
BMW może publikować odnośniki do innych stron internetowych i nie ponosi odpowiedzialności za materiały zawarte na tych stronach.

Licencje
BMW pragnie prowadzić innowacyjny i aktualny serwis internetowy. Jakkolwiek, prosimy zrozumieć, że BMW musi chronić swoją własność intelektualną, a w szczególności patenty, znaki towarowe i prawa autorskie. W związku z powyższym, żadne licencje do wykorzystania własności intelektualnej BMW oraz podmiotów trzecich nie są dostępne za pośrednictwem serwisu internetowego.


Informacje o firmie
BMW Polska Sp. z o.o.
Numer KRS: 0000116064
Organ rejestrujący: Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 49 800 000,00 PLN
Numer NIP: 779-21-77-857
Informacje o produktach
Wszelkie informacje, specyfikacje oraz ilustracje zawarte na stronach serwisu internetowego BMW opracowane zostały na podstawie najbardziej aktualnych informacji dostępnych w momencie publikacji. BMW zastrzega sobie prawo do modyfikowania zawartości serwisu w każdym momencie, a w szczególności informacji o dostępnych kolorach, materiałach, wyposażeniu, specyfikacjach i modelach, bez konieczności powiadomienia o tym fakcie użytkowników. BMW nie odpowiada za błędy typograficzne.

BMW zastrzega, że zdjęcia produktów mogą zawierać wyposażenie nieoferowane na polskim rynku a także wyposażenie dodatkowe, nieoferowane w wyposażeniu standardowym. Standardy wyposażenie mogą ulegać zmianom. Więcej informacji dotyczących aktualnej oferty BMW na rynku polskim, standardów wyposażenia oraz specyfikacji technicznych można uzyskać kontaktując się z lokalnym przedstawicielem BMW.

Zmiany warunków i zastrzeżeń
BMW zastrzega możliwość modyfikacji powyższych informacji w dowolnym momencie poprzez aktualizacje zawartości tej strony. Zmiany te są wiążące dla użytkowników w momencie ich opublikowania. BMW zachęca do okresowego odwiedzania tej strony celem zapoznania się aktualnymi warunkami i zastrzeżeniami.

BMW AG, maj 2003


Copyrights

Copyright BMW AG, Munich, Germany. All rights reserved. The text, images, graphics, sound files, animation files, video files, and their arrangement on the BMW Group Web sites are all subject to copyright and other intellectual property protection. These objects may not be copied for commercial use or distribution, nor may these objects be modified or reposted to other sites. Some BMW Web sites may contain images whose copyrights are attributable to third parties.